کمپین ها

کوثر؛ بانک هواداری فوتبال حرفه ای است

تعداد بازدیدکندگان: 415 ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ نسخه ی قابل چاپ

مدیران عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس با مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ رضا افتخاری مدیرعامل ، اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره استقلال، حمیدرضا گرشاسبی عضو هیات مدیره و سرپرست، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ، با حضور در دفتر دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه کوثر دیدار و گفتگو نمودند.

دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با اشاره به حمایت از ورزش، فوتبال حرفه ای و اثرات آن در حوزه اجتماعی گفت: امروزه توجه به فوتبال حرفه ای زمینه رشد و شادابی در سطح جامعه را در بین جوانان فراهم می‌کند.

نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر با بیان اهداف طرح کوثر کارت هواداری افزود: ایجاد نشاط اجتماعی و اقتصادی می تواند مزایای متعددی را برای جامعه ورزشی کشور در بر داشته باشد که در طرح کوثر کارت هواداری حمایت از ورزش حرفه ای مورد توجه قرار گرفته است .

وی تصریح کرد: ویژگی منحصربه فرد طرح هواداری کوثر عدم پرداخت هزینه از سوی هواداران است، به عبارتی هر هوادار با انجام فعالیت های بانکی خود از طریق کوثر کارت هواداری به طور مستقیم از تیم محبوب خود حمایت می کند.

دکتر رضایی خاطرنشان ساخت: عملکرد موسسه اعتباری کوثر و اعتماد هواداران محترم طی دوسال اخیر نشان می دهد که توانسته ایم بانک هواداری باشیم.

مدیران عامل باشگاه های محبوب کشور با تقدیر از حمایت های موسسه اعتباری کوثر در سال 96، تداوم این مشارکت را در سال جاری خواستار شدند و این نگاه کوثر به ورزش را ستودنی اعلام نمودند.